Wszystko o eRecepcie w jednym miejscu - dla Rezydenta i dla Specjalisty!

Drukuj

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na aktualnie panującą sytuację epidemiczną w Polsce, związaną z szerzącymi się zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, PHARMINDEX Poland podejmuje szereg działań mających na celu wspieranie pracowników Ochrony Zdrowia w tej niecodziennej rzeczywistości.

Tym razem chciałabym Państwu zaprezentować unikalne rozwiązanie łączące  wiedzę o produktach leczniczych dostępnych na polskim rynku z aktualnymi przepisami dotyczącymi  wystawiania e-recept wraz z możliwością treningu wystawienie e-recepty w rzeczywistym programie gabinetowym: 

https://youtu.be/JlJT8nL4ZMg

W trosce o wspólne bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników Ochrony Zdrowia, tam gdzie to tylko możliwe podejmowane są działania mające na celu ograniczanie kontaktów i wizyt stacjonarnych, na rzecz  porady telemedycznej, konsultacji on-line oraz wystawienia recept elektronicznych.

W związku z powyższym oferuję Państwu bezpłatne narzędzie, które przybliży proces wystawiania e-recepty – „Trener Recept"  

https://trener.pharmindex.pl/

Co istotne „Trener Recept" prezentuje:

Wieżę, że narzędzie, które Państwu prezentuję będzie przydatne  w codziennej pracy w celu poprawności wypisywania e-recepty. Dlatego zachęcam do bezpłatnego zamieszczenia logo produktu „Trener Recept" na Państwa stronach.

W razie dodatkowych pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Będę Państwu wdzięczna za opinie.

Pozdrawiam,

Roksana Lewandowska

Key Account Manager


PHARMINDEX Poland Sp. z o.o.
kom.: +48 695 401 896
tel.: +48 22 101 36 31

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.pharmindex.pl