Migrena w Polsce - ankieta

Drukuj

Szanowni Państwo!

zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o rozpowszechnienie poniższej ankiety dotyczącej aktualnej sytuacji zdrowotnej polskich migreników.

Celem naszego badania - pierwszego tak szeroko prowadzonego w Polsce - jest pokazanie z jakimi problemami i trudnościami zmagają się codziennie osoby z migreną w Polsce.

Mamy nadzieję, że badanie to przyczyni się do poprawy jakości opieki nad chorymi i zwrócenia uwagi decydentów na problemy kilku milionów Polaków żyjących z migreną. Wierzymy w to, że wyniki dadzą lekarzom argumenty w walce o poprawę opieki nad osobami z migreną w Polsce. Dlatego każdy głos jest bardzo ważny! Prosimy Państwa o rozpowszechnienie wśród pacjentów i jeśli macie wśród swojej rodziny, znajomych, przyjaciół osoby chorujące na migrenę - udostępnianie i rozpowszechnianie tej informacji.

Badanie jest prowadzone pod auspicjami Kliniki Neurologii we Wrocławiu.

Czas wypełnienia ankiety to około 15 minut.

W załączeniu znajdują się przygotowane przez nas skrócone linki do ankiety i kody QR - uprzejmie prosimy o rozdawanie ich pacjentom i zachęcanie do wypełniania ankiety.

link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQvb-Nc0icHrovjVj6OHSrAo1TruQkQpdhUd1_iNBFwnzkxw/viewform?fbzx=-8758745485770013861

Dziękujemy!

dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

dr n. med. Marcin Straburzyński

dr hab. Sławomir Budrewicz, prof. UMW