Praca

Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o.

Poszukuje do pracy:

Lekarza Neurolog

Lokalizacja

Nowy Szpital w Świebodzinie

Opis stanowiska

  • Świadczenie usług z zakresu neurologii w Oddziale Neurologicznym z pododdziałem udarowym oraz w  Poradni Neurologicznej.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania

  • Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie neurologii.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy

  •  Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość pełnienia dyżurów,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

Kontakt

Więcej informacji pod nr tel: 798038212.

Gabinet stomatologiczny w Koszalinie nawiąże współpracę z LEKARZEM STOMATOLOGIEM.
Oferujemy:
-dużą bazę wyłącznie prywatnych pacjentów;
-recepcję dbająca o pełny grafik;
-pracę z asystą na 4 ręce;
-współpracę z wykwalifikowaną higienistką;
-gabinety stomatologiczne, wyposażone w nowoczesne urządzenia oraz najlepsze materiały. Do dyspozycji jest mikroskop wraz z torem wizyjnym, urządzenia do wykonywania leczenia kanałowego spełniającego wysokie normy, tomograf CBCT, pantomograf, aparaty RTG przy każdym unicie, zestaw do fotografii, artykulator, DFA, fizjodyspenser i wszystko, co potrzebne, aby zaoferować leczenie według najwyższych standardów;
-wsparcie merytoryczne i pomoc w rozwoju;
-miłą atmosferę;
-elastyczny grafik;
-konkurencyjne wynagrodzenie.
Wymagamy:
-chęci do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności;
-sumiennej i dokładnej pracy;
-odpowiedniego i etycznego podejścia do pacjenta;
-umiejętności (lub chęci nauczenia się) pracy w powiększeniu.
Stomatologia Na Przylesiu
Koszalin, ul. Śniadeckich 7a/D

Nowy Szpital w Świeciu poszukuje lekarza Gastrologa.

Opis stanowiska:

Świadczenie usług w zakresie gastrologii w  Poradni gastroenterologicznej.

Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie gastroenterologii.

Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

Prawo wykonywania zawodu.

Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy.

Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przyjazne środowisko pracy.

Możliwość pełnienia wyłącznie dyżurów medycznych.

Kontakt               :

Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Sp. z o.o., zatrudni lekarza Internistę w pełnym wymiarze godzin.

Forma zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.

Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym, który prowadzi Szpital w Białogardzie.

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Gabriela Adamowicz
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • gabi@oil.koszalin.pl

RZECZNIK

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grażyna Piotrowska
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SĄD LEKARSKI

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl