Praca

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bornem Sulinowie

zatrudni lekarza podstawowej opieki zdrowotnej na podstawie umowy kontraktu.

Przyjęcia pacjentów w ramach  kontraktu NFZ.

Atrakcyjne warunki płacy i zatrudnienia – dni i godziny do ustalenia.

Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanego personelu medycznego, w tym pediatry.

Kontakt telefoniczny: 517132512

Zatrudnię lekarza rodzinnego do POZ – Białogard – NZOZ Eskulap
Oferujemy pracę dla lekarza rodzinnego w POZ w miejscowości Białogard.

Opis Stanowiska:

  • Świadczenie usług lekarskich w przychodni, w Białogardzie, w ramach kontraktu z NFZ
  • Świadczenie usług lekarskich 1 lub 2 razy w tygodniu w przychodni w Sławoborzu
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

Wymagania:

  • Prawo wykonywania zawodu
  • Wiedza i umiejętności w zakresie świadczenia usług lekarskich

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki pracy
  • Praca na kontrakt lub umowę o pracę ( do negocjacji)

Wszelkie pytani dotyczące pozycji proszę kierować drogą mailowa lub telefonicznie pod numerem 604904245.
Zapraszamy do współpracy

Oferta pracy Lekarz stomatolog /dentysta
Jeśli jesteś lekarzem dentystą, chcesz się rozwijać w kierunku protetyki, pracować w zespole, w którym zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc, złóż swoją ofertę!
Jesteśmy Kliniką stomatologiczną, w której stawiamy na najwyższą jakość leczenia, z możliwością pełnej diagnostyki na miejscu w Klinice. Udoskonalamy nasze procedury aby wszystkim pracowało się sprawniej, a pacjenci widzieli Nasz wkład i zaangażowanie. Rozwijamy talenty zapewniając programy, które pomagają podnosić kwalifikacje zawodowe.
Minimalne kwalifikacje:
2 letnie doświadczenie zawodowe
Preferowane kwalifikacje:
3 letnie doświadczenie zawodowe
profesjonalne podejścia do pacjenta, zainteresowanie w kierunku protetyki najlepiej potwierdzone ukończonymi kursami
O warunkach pracy:
    • Pełny terminarz pacjentów,
    • Ponadprzeciętne zarobki,
    • Pracę na wysokiej jakości sprzęcie, m.in. nowoczesne unity SIRONA (końcówki ze światłem), mikroskopy KAPS, mikromotory endodontyczne MORITA, lupy stomatologiczne, kamery wewnątrzustne,
    • Zespół lekarzy chętnych do dzielenia się swoim doświadczeniem,
    • Praca „na cztery ręce” wraz z wykwalifikowaną asystentką,
    • Możliwość wykonania punktowego zdjęcia RTG w każdym z gabinetów,
    • Posiadamy własną pracownię diagnostyczną: cyfrowy pantomogram i tomograf.

Lokalizacja:
Rogowscy Dental Clinic s.c.
ul. Morcinka 19
76-200 Słupsk

www.rogowski.pl

Więcej szczegółów dotyczących współpracy pod nr tel 696 748 444

Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób  Płuc w Koszalinie, ul. Niepodległości 44-48, 75-252 Koszalin

zatrudni lekarza do udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie całodobowej opieki lekarskiej nad pacjentami w oddziałach szpitalnych wraz z izbą przyjęć ,tj. w oddziale gruźlicy i chorób płuc I oraz
w oddziale gruźlicy i chorób płuc II z pododdziałem chemioterapii.

Miejsce pracy : Koszalin

Region: Zachodniopomorski

Specjalizacja : Choroby płuc, choroby wewnętrzne

Kandydaci:

- lekarze prowadzący działalność w postaci indywidualnej specjalistycznej praktyki  lekarskiej lub indywidualnej praktyki lekarskiej w specjalności: pulmonologii lub chorób wewnętrznych lub lekarze chcący podjąć specjalizację w zakresie chorób płuc lub lekarze będący w trakcie specjalizacji
w zakresie chorób płuc.

Oferujemy:

- pracę w oparciu o  kontrakt lekarski

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość  doskonalenia swoich umiejętności i poszerzenia kompetencji;

Zapraszamy do składania aplikacji.

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Gabriela Adamowicz
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • gabi@oil.koszalin.pl

RZECZNIK

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grażyna Piotrowska
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SĄD LEKARSKI

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl