Praca

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej Nocnej i Świątecznej w ramach kontraktu z NFZ,
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • II stopień specjalizacji lekarskiej lub ukończona specjalizacja w trybie jednostopniowym w zakresie medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych i pediatrii,
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny grafik,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
lub kontakt pod nr:  500 178 102

Opis stanowiska

  • Świadczenie usług w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej Nocnej i Świątecznej w ramach kontraktu z NFZ.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

Wymagania

  • II stopień specjalizacji lekarskiej lub ukończona specjalizacja w trybie jednostopniowym w zakresie medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych i pediatrii.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Oferujemy

Kontakt

Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. zatrudni lekarza POZNiŚ:

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Kontakt:

Grupa Nowy Szpital w Olkuszu poszukuje lekarzy do pracy - informacje szczególowe na stronie:https://www.nowyszpital.pl/kategoria_praca/kadra-medyczna/

Lekarz ortopeda
Lekarz specjalista chorób zakaźnych/chorób wewnętrznych
Lekarz chirurg
Lekarz kardiolog
Lekarz specjalista chorób wewnętrznych
Lekarz ginekolog
Lekarz laryngolog
Lekarz radiolog
Lekarz pediatra
Lekarz okulista
Opiekun medyczny
Pielęgniarka
Lekarz endokrynolog
Lekarz anestezjolog
Lekarz Szpitalny Oddział Ratunkowy
Lekarz do POZNiŚ
Lekarz do POZ

Punkt Szczepień NZOZ Rodzina w Koszalinie poszukuje lekarza do kwalifikowania pacjentów do szczepień przeciw Covid-19.

Poszukujemy lekarzy z dowolną specjalizacją lub bez specjalizacji. Oferujemy atrakcyjną stawkę. Możliwość pracy w dowolnej liczbie godzin w tygodniu oraz o dowolnej porze.

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Gabriela Adamowicz
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • gabi@oil.koszalin.pl

RZECZNIK

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grażyna Piotrowska
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SĄD LEKARSKI

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl