Praca

Praca dla Lekarza Dentysty w prywatnej klinice stomatologicznej w Koszalinie

Jesteśmy licznie nagradzaną, istniejącą od 15 lat placówką stomatologiczną, mieszczącą się w centrum Koszalina. Nasze standardy to sześć gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszą aparaturę stomatologiczną, od foteli, poprzez całą aparaturę dentystyczną, aż do mikroskopów, które wykorzystujemy przy zabiegach do najdokładniejszego oczyszczenia, oraz leczenia, czy też rekonstrukcji uzębienia naszych pacjentów. Proponujemy pacjentom kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie ze wszystkich dziedzin stomatologii.

Oferujemy:

  • Otwarte i elastyczne podejście do współpracy (jesteśmy otwarci do rozmowę pod kątem rozwoju czy też zmian w naszej klinice)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Placówkę nowoczesną i przodującą na lokalnym rynku
  • Grafik zapełniony pacjentami prywatnymi
  • Sprzęt pozwalający na rozwój – mikroskop z aparatem foto, nowoczesny sprzęt do endodoncji
  • Wykonujemy pełen zakres usług stomatologicznych
  • Pracę na materiałach wysokiej jakości
  • Dobrą i przyjazną atmosferę pracy
  • Zadbane i przestronne gabinety
  • Grafik, który dostosujemy do Twoich potrzeb

Oczekujemy:

  • Nastawienia na rodzinną atmosferę, dobre fluidy i wzajemną współpracę
  • Zrozumienia dla potrzeb pacjenta i starania się świadczyć usługi o jak najwyższej jakości
  • Chęci do realizowania w przyszłości coraz większych planów leczenia
  • Chęci rozwoju razem z nami

Telefon: 731 644 255

Przychodnia POZ w Resku poszukuje Lekarzy do współpracy

(woj. zachodniopomorskie; powiat Łobeski)

Zapraszamy do współpracy Lekarzy ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji z możliwością prowadzenia aktywnej listy pacjentów:

  • Medycyny Rodzinnej
  • Chorób wewnętrznych

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o UOP lub kontrakt
  • Wynagrodzenie na poziomie 130-140 zł/h
  • Pracę w wymiarze 120 godzin miesięcznie, w systemie zmianowym w przedziale od 8 do 18
  • W przypadku umowy kontraktowej oferujemy 10 dni płatnego urlopu
  • 6 godzinny dzień pracy (od poniedziałku do piątku)
  • W pełni elektroniczną dokumentację medyczną
  • Szybką diagnostykę infekcyjną

Lokalizacja:

Nasza przychodnia zlokalizowana jest w Resku, w otoczeniu dróg wojewódzkich i krajowych, umożliwiających szybki i bezproblemowy dojazd. Znajdujemy się:

  • 23km od Gryfic
  • 24km od Łobza
  • Około 80km ze Szczecina i Koszalina
  • 27km od Świdwina

SZCZEGÓŁY:
Telefon: 731 644 255

Opis stanowiska:

  • Pełnienie funkcji Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej,
  • Świadczenie usług w zakresie chirurgii w ramach kontraktu z NFZ,
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Specjalizacja w zakresie chirurgii,
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość pełnienia dyżurów,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

INFORMACJA DOTYCZĄCA DZIAŁALNOŚCI ODDZIAŁU PEDIATRYCZNEGO PRZY SPZOZ W CZŁUCHOWIE
Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Człuchowie informuje, że Oddział Pediatryczny po przeprowadzonym remoncie jest gotowy do przyjmowania pacjentów.
Jedyną przeszkodą do wznowienia działalności jest brak wymaganej kadry medycznej.

W związku z powyższym informuję o możliwości natychmiastowego zatrudnienia lekarzy pediatrów.
Przy minimalnej obsadzie umożliwiającej wznowienie pracy oddziału oferowana płaca miesięczna brutto przy umowie kontraktowej na poziomie min. 40 tys. zł.
Pozostałe ustalenia do uzgodnienia w Dyrekcji SPZOZ.
Na zgłoszenia czekamy do 22.01.2020 r.

Dział Organizacji i Nadzoru z Rejestrem Usług Medycznych

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie

ul. Szczecińska 16, 77-300 Człuchów

tel.: (59) 83 42 281 wewn. 385, (59) 71 42 405, fax: (59) 72 60 877

Opis stanowiska

Świadczenie usług w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w ramach kontraktu z NFZ.

Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania

Specjalista medycyny ratunkowej lub ukończony co najmniej 2 rok medycyny ratunkowej, lub ukończony co najmniej 2 rok specjalizacji w dziedzinie: anestezjologia lub intensywna terapia, choroby wewnętrzne, chirurgia ogólna, chirurgia dziecięca, ortopedia i traumatologia narządu ruchu, pediatria lub wypracowane co najmniej 3000 godzin w wykonywaniu zawodu lekarza na SOR, IP, ZRM.

Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

Prawo wykonywania zawodu.

Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu, w tym umiejętność kierowania SOR lub IP.

Oferujemy

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy.

Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przyjazne środowisko pracy.

Kontakt

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer telefonu 798038212

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Gabriela Adamowicz
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • gabi@oil.koszalin.pl

RZECZNIK

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grażyna Piotrowska
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SĄD LEKARSKI

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl