Praca

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej Nocnej i Świątecznej w ramach kontraktu z NFZ,

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • II stopień specjalizacji lekarskiej lub ukończona specjalizacja w trybie jednostopniowym w zakresie medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych i pediatrii,

  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

  • Prawo wykonywania zawodu,

  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Elastyczny grafik,

  • Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazne środowisko pracy.

Sanatorium Uzdrowiskowe SUSMED

w Dąbkach k. Koszalina

zatrudni

LEKARZA

ze specjalizacją:

rehabilitacja medyczna lub balneologia i medycyna fizykalna lub inna specjalizacja*

 po 2-tygodniowym kursie w Ciechocinku z podstaw balneologii i medycyny fizykalnej.

*Specjalizacje:

  • Kardiologia
  • Pulmonologia
  • Laryngologia
  • Reumatologia
  • Pediatria
  • Ortopedia
  • Neurologia
  • Interna
  • Medycyna Rodzinna

Kontakt:

p. Teresa Wróbel

tel. +48 664 457 043

Informacja o ochronie danych osobowych znajduje się pod linkiem: Prosimy o zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych.

Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie prosi o zamieszczenie w wydaniu gazety ogłoszenia o następującej treści :

Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie zatrudni na terenie województwa zachodniopomorskiego  LEKARZY spełniających wymogi lekarza systemu PRM oraz LEKARZY odbywających szkolenie specjalizacyjne, którzy posiadają moduł podstawowy w zakresie chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej lub pediatrii.

Pisemne oferty należy składać na adres:

Dział Kadr

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego

ul. Mieszka I 33

71-011 Szczecin

tel. 91-888-42-10

Praca dla lekarza SOR

„Szpital Specjalistyczny w Chojnicach pilnie zatrudni lekarzy do pracy w szpitalnym oddziale ratunkowym (obszar obserwacyjny)

Rodzaj umowy i wymiar zatrudnienia do uzgodnienia

Stawka od 120 zł/godzinę

Kontakt z zastępcą dyrektora ds. medycznych: 510 926 045”

Pozdrawiam,

Joanna Thiede

Dział Marketingu i Jakości
Szpital Specjalistyczny im. J.K. Łukowicza

ul. Leśna 10
89-600 Chojnice
tel. (52) 39 56 594 lub (52) 39 56 539
www.szpital.chojnice.pl

Opis stanowiska

  • Świadczenie usług w zakresie anestezji i intensywnej terapii w ramach kontraktu z NFZ.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

Wymagania

  • Specjalizacja w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt,
  • Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • Stabilne warunki pracy.

Kontakt

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Gabriela Adamowicz
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • gabi@oil.koszalin.pl

RZECZNIK

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Grażyna Piotrowska
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SĄD LEKARSKI

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl