Praca

Ośrodek Zdrowia Medyk sp. z o.o., Świdwin Ul. Wojska Polskiego 22 c zatrudni od zaraz lekarza do pracy w POZ

Praca w pełnym wymiarze godzin z wizytami domowymi, z możliwością  tworzenia listy pacjentów.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach finansowych oraz pomoc przy najmie mieszkania.

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY LEKARZY RÓŻNYCH SPECJALIZACJI,

Lekarz specjalista medycyny pracy

Lekarz specjalista medycy rodzinnej

lekarz specjalista okulista

Lekarz specjalista laryngolog

Lekarz specjalista neurolog

Lekarz specjalista pulmonolog

Lekarz specjalista neurolog lub w trakcie specjalizacji

Lekarz specjalista radiolog

Lekarz specjalista pediatra

Lekarz specjalista neonatolog

Lekarz specjalista chirurg

Lekarz specjalista kardiolog

Lekarz specjalista rehabilitacji medycznej

Lekarz specjalista logopeda
Lekarz specjalista medycyny ratunkowych lub w trakcie specjalizacje,
Lekarz specjalista ginekolog

Zakres obowiązków:

diagnostyka,
leczenie,
monitorowanie i opieka nad pacjentem,
prowadzenie dokumentacji medycznej,
współpraca z innymi lekarzami.

Oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej,
· Atrakcyjne wynagrodzenie,
· Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach,
· Pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów,
· Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta multisport,
· Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowego zatrudnienia,

Dedykowany pakiet relokacyjny:
Szpital w Drawsku Pomorskim
· jednorazowy dodatek na start w wysokości 12 000 zł brutto
· co miesiąc 1 500 zł brutto dodatku mieszkaniowego wypłacanego przez rok
· dwa razy w roku pokrycie kosztów dojazdu do domu
· możliwość sfinansowania studiów oraz pokrycia kosztów kursów i specjalizacji.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku zatrudni specjalistę pediatrii oraz  specjalistę medycyny rodzinnej do pracy w poradni POZ.

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną
  • atrakcyjne warunki płacy
  • dogodne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • benefity pozapłacowe

Dlaczego my:

  • 30 lat doświadczenia
  • 5 lokalizacji na terenie Słupska
  • kładziemy nacisk na wysoką jakość pracy naszej kadry (liczne inwestycje w nowoczesne narzędzia pracy) i obsługi pacjenta (akredytacja POZ i certyfikaty ISO)
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole, wsparcie współpracowników

ONKOMED poradnia chirurgii onkologicznej  Koszalin ul; Głowackiego 7
chętnie nawiąże współpracę z chirurgiem onkologiem lub chirurgiem w końcowym etapie specjalizacji z chirurgii onkologicznej

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Mariola Rodak
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • rejestr@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT RZECZNIKA

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Iwona Banasiak
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT SĄDU LEKARSKIEGO

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl